Розбір напівпричепів в Україні: якість замовляли?

Така техніка як напівпричепи стикається з величезними навантаженнями. Природно, що з часом запчастини зношуються і напівпричіп потребує ремонту. Зокрема, техніка потребує ремонтих робіт у разі поломки пневматичних систем, причепних осей, тягових і сідельних зчіпних пристроїв. І в цьому випадку виникає питання: де ж знайти якісні оригінальні запчастини? Адже ринок просто перенасичений товарами китайського виробництва, якість яких залишає бажати кращого. Вихід є - це розбір напівпричепів в Україні, а саме - дуже вигідні пропозиції від "W.W.Partners".

Щоб отримати впевненість у надійності продукції, яку реалізує "W.W.Partners", досить дізнатися про принципи діяльності підприємства. Це продаж виключно тих запчастин, які пройшли сувору перевірку. Компанія співпрацює виключно з перевіреними виробниками, тому в її асортименті ви знайдете фірмові оригінальні запчастини від виробників SAF, BPW, BPW ECO, BPW MEGA. Безумовно, вони виготовлені відповідно до європейських стандартів якості і пройшли контроль на всіх етапах виробництва.

Розбір напівпричепів в Україні: вибираємо найкраще!

У продаж надходять виключно ті комплектуючі, які знаходяться в прекрасному стані. У каталозі ви завжди знайдете товар, який вам необхідний. А у випадку, якщо його не буде в наявності, вам доставлять його під замовлення в оперативні терміни. розбір напівпричепів в Україні пропонує ті б/в деталі, зношення яких мінімальне. Більше того - багато з них практично нові.

Якщо ви вже провели діагностику вашого напівпричепа і знаєте, які саме деталі потрібно замінити, просто заходьте на сайт і замовляйте. Варто відзначити, що найчастіше виходять з ладу осі, область посадки половинчастих ресор. Найбільш затребуваними запчастинами є ресори, амортизатори, осі, підшипники маточин, балансувальні деталі для підвіски, елементи пневматичної підвіски, гальмівна система.

Розборка напівпричепів в Україні - це не єдине, що пропонує компанія "W.W.Partners". Ви можете також розраховувати і на ремонтні послуги. Ремонт напівпричепів має безліч особливостей і прочитати про них ви можете в інших статтях на сайті.